Uspehi naših športnikov

Naši dijaki so se letos udeležili še številnih športnih tekmovanj.

12. decembra je v Brežicah potekalo šolsko državno tekmovanje iz akrobatike. Našo šolo so zastopali Teja Mrak 3. b, Nicole Turk 2. b, Teja Prodan 1. a, Maja Žele 1. a, Aurora Sikur 1. a in Davor Stanišič 3. ee. Dekleta so ekipno zasedle 2. mesto, Teja Mrak in Teja Prodan pa sta si v posamični kategoriji razdelili 4. mesto.
Mentorica: Geraldina Gržinič

akrobatika

Istega dne kot akrobatika pa so dijaki tekmovali v Sežani, na področnem prvenstvu v košarki. Našim dijakom se žal ni uspelo prebiti v četrtfinale.

kosarka

Konec novembra pa je v Kopru potekal področni turnir v dvoranski odbojki za dijake. GEPŠ Piran so zastopali Enej Kleva, Jan Tomišič, Jan Glavina, Lan Golob, Luka Trbižan, Aleks Kerezovič, Ivan Mijatovič, Davor Stanišič, Maj Planinšek, Lan Krvina in Matija Prendivoj. Dijaki so zasedli 3. mesto.

Mentorica: Ada Goljuf

odbojka

Področni turnir v odbojki za dijakinje je potekal le dan pred moškim v Piranu. Dijakinje v ekipi Taia Debernardi, Lea Šorgo, Amadeia Benussi, Lana Pavlovič, Kariž Maša, Kariž Neja, Klara Dodič, Lea Nabregoj, Jana Kaligarič in Katarina Plahuta so z lepo odbojko zasedle 2. mesto!

odbojka

odbojka

Že v septembru pa so se dijaki in dijakinje udeležili področnega prvenstva v odbojki na mivki v Kopru. Dekleta so si z 2. mestom zagotovila nastop v polfinalu državnega prvenstva v odbojki na mivki.