Zaposleni


PROFESORJI

 

Učitelj

Predmet

Razrednik

E-naslov

Špela Gec Rožman

FIZ

2. PT

spela.gec-rozman@guest.arnes.si

Gina Gržinič

ŠVZ (2. PT in dekleta)

 

gina@gina.si

Katarina Furlan

ANG (2. EE)

 

katarina.furlan@sts.si

Igor Kralj

INF 

 

oki@gpiran.si

Matjaž Kocjančič

ITK, UPN, UMN, IEKI

4. EE

ukgeps3@gmail.com

Suzana Majer

ZGO (1. PT)

 

majer.suzana@gmail.com

Mojca Marija Markač

SLO

 4. PT

mojca-marija.markac@guest.arnes.si

Breda Novak

KEM

 

breda.novak@guest.arnes.si

Matjaž Perenič

GEO (1. let.)

 

matjaz.perenic@gmail.com

Katja Pobega

SLO, pomočnica ravnatelja

 

katja.pobega@guest.arnes.si

Špela Povše Pistotnik

MAT

2. EE

spela.povse-pistotnik@guest.arnes.si

Karmen Prodan Gregorič

LZD

 

karmen.prodan@guest.arnes.si

Edvard Roškar

LAS (3. PT)

 

rokar@siol.net

Luka Ruter

GEO, MOC

 

luka.ruter@gmail.com

Roman Starin

VRO

 

roman.starin@gmail.com

Rok Sorta

POM, VRM, MAN, POT, 3. PT

3. PT

rok.sorta@guest.arnes.si

Martin Spacal

PSI, svetovalna služba

 

martin.spacal@guest.arnes.si

Robert Stegel

IOV, IEKI, PPEE, LEA 

3. EE

robert.stegel@guest.arnes.si

Klavdija Šavle

ANG

1. PT

klavdija.savle@guest.arnes.si

Timothy Šuc

NAG, ENA

 

timothy.suc@guest.arnes.si

 Lorena Štemberger

ZGO (1. EE) 

 

lorena.stemberger@guest.arnes.si 

Kristina Ugrin Knap

ITJ, UME

1. EE

kristina.ugrin@guest.arnes.si

Tilen Vodlan

ŠVZ

 

vodlan.tilen@gmail.com

Dejan Vodopija

NPEN, ZPV, PZI, NAP

 

dejanvodo@gmail.com

 

*Profesorji so ob govorilnih urah dosegljivi v zbornici, na telefonski številki 05 6713 245. 

 

DRUGI ZAPOSLENI

 

Ime in priimek

Delovno mesto

E-naslov

Borut Butinar

ravnatelj

borut@gpiran.si, geps@guest.arnes.si

Verena Gustinčič

tajnik VIZ

verena.gustincic@guest.arnes.si

Neda Sluga

knjigovodja administrator

neda.sluga@guest.arnes.si

Tina Kariž

računovodja

tina.kariz@guest.arnes.si

Nika Vidergar

multiplikatorka POŠ

nika.vidergar@guest.arnes.si

Nino Legnar

projekt Mladi za mlade

 nino.legnar@guest.arnes.si

Marsel Marinšek

laborant, vzdrževalec rač. opreme

marsell.marinsek@guest.arnes.si

Milan Matovina

hišnik

 

Zvone Markovič

hišnik

 

Renata Berljavac

čistilka

 

Mirjana Sergaš

čistilka