Prireditev ob dnevu državnosti 2026

V sredo, 24. 6., smo zaključili letošnje šolsko leto. Proslavili smo dan državnosti in podelili priznanja najboljšim letošnjim dijakom, ki so dosegli odličen učni uspeh, in ni jih bilo tako malo. Med njimi so dijaki vseh štirih smeri in čestitamo vsem.

Številni dijaki pa so šolo zastopali tudi izven šolskih prostorov, na državnih in drugih tekmovanjih, na promocijah ter na raznih drugih prireditvah in dogodkih. Najbolj zavzetim smo podelili bronasta in srebrna priznanja GEPŠ.

Hvala tudi vsem sodelujočim na prireditvi: Rebeki in Manuelu za vodenje, Pii in Teu za petje in igranje ter Timurju, Margeriti in Mitiji za nastop.

Vsem našim dijakom želimo prijetne in sproščene počitnice.