Zaposleni


PROFESORJI

 

Priimek in ime

Predmet

Razrednik

E-naslov

Avsenak Zobec Maša 

Francoščina, španščina

 

masa.avsenak@gmail.com

Bizjak Sonja 

Zgodovina

4. b

sonja.bizjak1@guest.arnes.si

Bojanič Liljana 

Likovna vzgoja

 

liljana.bojanic@guest.arnes.si

Ceglar Alenka

Italijanščina

 

alenkac27@gmail.com

Čopi Suzana

 

NADOMEŠČA:

Makor Andrej

Glasbena vzgoja

 

suzana.copi-stanisic@guest.arnes.si

 

 

andrej.makor@gmail.com

Gec Rožman Špela

Fizika

 

spela.gec-rozman@guest.arnes.si 

Goljuf Ada 

Športna vzgoja

1. b

agoljuf@gmail.com

Gogala Anka 

Psihologija, svetovalna služba

 

anka.gogala@guest.arnes.si

Gržinič Geraldina 

Športna vzgoja

3. b

gina@gina.si

Gustinčič Furlan Lilijana

Slovenščina

 

lili.gustincic@gmail.com

Kralj Igor

Informatika

 

oki@gpiran.si

Matelić Kozlovič dr. Daniela

 

NADOMEŠČA:

Milavec Andrej

Italijanščina, filozofija

 

daniela.kozlovic@guest.arnes.si

 

 

 

andrej.milavec@gmail.com

Novak Breda

Kemija

3. a

breda.novak@guest.arnes.si

Peroša Ingrid

Nemščina

 

ingrid.perosa@gmail.com

Podpečan mag. Andrej

Fizika

 

ap.instrukcije@gmail.com

Remec Irena 

Matematika

 

irena.remec@guest.arnes.si

Slekovec Eva 

Geogradfija

4. a

eva.slekovec@guest.arnes.si

Stegel Marjeta

Slovenščina

 

marjeta.stegel@guest.arnes.si

Štemberger Lorena 

Zgodovina in sociologija

 2. b

lorena.stemberger@guest.arnes.si

Vasič Mira 

Angleščina

MT

mira.v@siol.net

Zabukovec Mikolj Sonja 

Angleščina

1. a

sonja.zabukovec-mikolj@guest.arnes.si

Zamuda Darko

Biologija

2. a

darko.zamuda@gmail.com

Zupanec Anže 

Matematika

 

anze.zupanec1@gmail.com

 

DRUGI ZAPOSLENI

 

Priimek in ime

Delovno mesto

El. naslov

Butinar Borut

Ravnatelj GEPŠa

geps@guest.arnes.si 

Gogala Anka 

Psihologija, svetovalna služba

anka.gogala@guest.arnes.si

Viola Graziella 

Knjižnica

graziella.viola@guest.arnes.si

Vidergar Nika

Multiplikatorka POŠ

nika.vidergar@guest.arnes.si

Stupar Lidija 

Asistent biologije

lidija.stupar5@gmail.com

Kuhar Dušan 

Asistent fizike

dkuhar@gmail.com

Gustinčič Verena 

Tajnik VIZ

verena.gustincic@guest.arnes.si

Kariž Tina

Računovodkinja

tina.kariz@guest.arnes.si

Sluga Neda 

Knjigovodja in administratorka

neda.sluga@guest.arnes.si

Matovina Milan 

Hišnik

 

Markovič Zvone

Hišnik

 

Peric Olga 

Čistilka

 

Krištofič Helena

Čistilka