Individualne govorilne ure za 2. ocenjevalno obdobje (19.2. do 24.6.2024)
Prosimo, da se na individualne govorilne ure naročite preko elektronske pošte posameznega učitelja.
Profesorji so dosegljivi osebno ali po telefonu v zbornici - 05 6713 245.
Aldina Beganović | Ponedeljek | 11.40-12.25 | aldinabeganovic8@gmail.com |
Darinka Lukin | Ponedeljek | 12:30 - 13:15 | darinka.lukin@guest.arnes.si |
David Grižon Mekiš | Torek | 10.00-10.45 | david.grizon@geps.si |
Dejan Vodopija | Torek | 11.40-12.25 | dejanvodo@gmail.com |
Gina Gržinič | Ponedeljek | 9.05-9.50 | gina@gina.si |
Goran Topić | Ponedeljek | 10:00-10:40 | gorantopic@yahoo.com |
Gorazd Lah | Četrtek | 10.50 - 11.35 | gorazd.lah@guest.arnes.si |
Igor Kralj | Ponedeljek | 12:30- 13:15 | oki@gpiran.si |
Igor Tavčar | Sreda | 10.00-10.45 | igor.tavcar@guest.arnes.si |
Karmen Prodan Gregorič | Torek | 10.00-10.45 | karmen.prodan@guest.arnes.si |
Katerina Koprivec | Ponedeljek | 11:00 - 12:00 | katekoprivec@gmail.com |
Katja Pobega | Petek | 10.00-10.45 | katja.pobega@guest.arnes.si |
Klavdija Šavle | Torek | 8.50 - 9.35 | klavdija.savle@guest.arnes.si |
Kristina Ugrin Knap | Ponedeljek | 8.00-8.45 | kristina.ugrin@guest.arnes.si |
Lea Škerlič | Ponedeljek | 8.50-9.35 | lea.skerlic@gmail.com |
Lorena Štemberger | Ponedeljek | 10.00-10.45 | lorena.stemberger@guest.arnes.si |
Maks Bembič | Petek | 8:50-9:35 | maks.bembic@gmail.com |
Martin Spacal | Torek | 10.50-11.35 | martin.spacal@guest.arnes.si |
Maruška Slavec | Sreda | 11:00 - 11:45 | maruska.slavec@gmail.com |
Mateja Androjna | Petek | 10.00-10.45 | mateja.androjna@gmail.com |
Matija Primožič | Sreda | 10.00 - 10.45 | matija.primozic@geps.si |
Matjaž Kocjančič | Ponedeljek | 10.50-11.35 | matjaz.kocjancic@guest.arnes.si |
Nadja Jukić | Sreda | 8:50-9:35 | nadjajukic@gmail.com |
Nataša Horvat | Sreda | 8.45-9:30 | natasa.horvat@geps.si |
Petra Boh | Sreda | 8:00-8:45 | petra.boh@guest.arnes.si |
Petra Horvat Rajnović | Ponedeljek | 8.00- 8.45 | petra.horvat-rajnovic@guest.arnes.si |
Robert Stegel | Torek | 11.40-12.25 | robert.stegel@guest.arnes.si |
Rok Sorta | Torek | 11.40-12.25 | rok.sorta@guest.arnes.si |
Tilen Vodlan | Sreda | 11:40-12:25 | vodlan.tilen@guest.arnes.si |
Timothy Šuc | Ponedeljek | 10:00 - 10:45 | timothy.suc@geps.si |
Tina Kariž | Ponedeljek | 12:30- 13:15 | tina.kariz@guest.arnes.si |
Urška Slavec | Sreda | 8.50-9.35 | urska.slavec@guest.arnes.si |
Vesna Hribar | Četrtek | 11:40-12:25 | vesna.hribar@guest.arnes.si |
Skupne govorilne ure v ŠL 2023/24 potekajo ob četrtkih od 17.00 do 18.00, in sicer:
- 19. 10. 2023,
- 30. 11. 2023,
- 29. 2. 2024,
- 18. 4. 2024.
Razpored učiteljev po učilnicah je objavljen v Easistentu.
Učitelje lahko poiščete tudi v zbornici.
V šolskem letu 2023/24 načrtujemo dva roditeljska sestanka v vsakem oddelku. Predvideni so:
14. in 15. septembra 2023 ter 25. in 26. januarja 2024.
Vsebina roditeljskih sestankov bo objavljena v vabilu, ki ga boste starši prejeli en teden pred sestankom preko easistenta ali osebno po dijakih.